Voor alle fans: vi gemist

Er is in Nederland niet veel te beleven als het om sportjournalistiek gaat, behalve wanneer men de tv afstelt op Voetbal International, het geweldige programma van RTL 4, waar werkelijk alles voorbij komt dat ook maar in de verste verte te maken heeft met voetbal. Het is duidelijk dat de mensen van Voetbal International niet van elke speler en elke coach een hoge pet op hebben. Johan Derksen (de hoofdredacteur van het gelijknamige tijdschrift, VI) voorop, die is uitermate kritisch op alle spelers en alle clubs en vindt toch eigenlijk dat voetballers veel te veel betaald krijgen voor het hollen achter een balletje.

Vi terugkijken op ieder moment

Terugkijken van het programma, waarin niks heilig is, kan altijd: vi gemist heet dit, te vinden op www.uitzendiggemist.org en daar zijn alle uitzendingen van de afgelopen tijd te bewonderen, zonder uitzondering. Het programma spreekt bijna iedereen uit, van jong tot oud, man of vrouw: het kan eigenlijk niet op. Veel andere programma’s gaan op een gegeven moment vervelen of zijn zwaar afhankelijk van de actualiteit, zo niet Voetbal International, dat altijd leuk is. Terugkijken van dit onderschatte (de critici zijn soms zuur) programma kan dus, kort samengevat, op vi gemist.