Scooter in retrostijl met een jethelm

Bekijk online het aanbod aan retrohelmen die jou terug in de tijd warpen. Misschien zoek je een nostalgische helm die je vroeger ook had en die jou een fijn gevoel geeft? Of je zoekt een helm met een donker vizier of doorzichtig? Dan kun je daar ook jouw wens en voorkeur tijdens het scrollen over de website waarop ze jethelmen aanbieden rekening mee houden. De websites zijn vaak zeer overzichtelijk waardoor je binnen enkele klikken bij de jethelmen die behoren tot jouw categorie kunt geraken. Misschien zoek je een helm van een bepaald merk als Premier, Caberg, Nexx of Shark en wil je een specifieke uitvoering of model hiervan bestellen? Dan is dat zeer goed mogelijk te realiseren.
 

Een nieuwe jethelm voor meer veiligheid en uistraling

Nadat je de helm naar wens hebt besteld, zul je deze binnen enkele dagen kunnen benutten. Je hebt dan niet alleen wellicht de mooiste helm met militaire look, een nationale vlag erop of gewoon een universele jethelm, ook heb je een jethelm van het sterkste materiaal voor hadden op het gebied van de jethelmen zoals polycarbonaat of carbon. Het formaat van de jethelm naar keuze kun je zelf selecteren. Binnen no time rijd je wellicht in camouflage door de straten van de stad waarin je woont. Afhankelijk van jouw budget kun je een goedkopere (vijftig euro) of duurdere (hondervijftig euro) aanschaffen; lederen helmen zijn meestal duurder dan bijvoorbeeld matte jethelmen.