Goji bessen zorgen voor meer energie

Goji bessen zijn al duizenden jaren een belangrijke bron binnen de Chinese geneeskunde. De Goji bessen worden in China verwerkt in verschillende medicijnen, maar worden ook veel gebruikt in bijvoorbeeld thee, soepen, smoothies en andere drankjes. De bessen bevatten belangrijke voedingsstoffen en zijn rijk aan mineralen, vitamines, aminozuren en antioxidanten. Goji bessen bevatten 20 verschillende mineralen en maar liefst 19 aminozuren! De bessen worden in China gezien als de verjongingsbes. Dit komt omdat Goji bessen zorgen voor meer energie maar ook daadwerkelijk veel gezonde eigenschappen hebben zoals:

  • Krachtige anioxidanten en polysachariden die helpen tegen verouderingsverschijnselen
  • Verhogen de weerstand en ondersteunen het immuunsysteem
  • Versterken het geheugen
  • Brengen het bloedsuikerspiegel in balans en reduceert het cholesterol gehalte
  • Verhoogt het libido bij mannen en vrouwen
  • Verbetert de kwaliteit van uw slaap
  • Bevordert de werking van de lever en de nieren
  • Kan de vruchtbaarheid verbeteren
  • Versterkt de botten en spieren

Hierboven is maar een kleine opsomming van de positieve bijwerkingen die Goji bessen zouden hebben. De Goji bes heeft zoals hierboven is te lezen erg veel voordelen, dat eigenlijk iedereen het eens zou moeten proberen. Op Superfoodme.nl kunt u biologische Goji bessen kopen en zelf de kracht van de bessen ervaren.