frankrijk is populair als vakantiebestemming onder de Nederlanders

Het is een geen geheim dat Frankrijk één van de populairste vakantielanden van Belgen en Nederlanders is. Dit komt vooral omdat er in Frankrijk talrijke bezienswaardigheden zijn. Er gaan niet alleen in de zomer veel mensen op vakantie naar Frankrijk. Geheel het jaar komen er toeristen om de bezienswaardigheden te bekijken of te genieten van de sneeuw in de Alpen. In de hoofdstad Parijs kun je genieten van prachtige monumenten als de Eiffeltoren en shoppen in de lange winkelstraten. Als je wilt genieten van veel zonneschijn, zul je naar het zuiden van Frankrijk gaan.

Het zuiden van Frankrijk
Het klimaat in het zuiden van Frankrijk is in de zomer bijzonder aangenaam. Je kunt er lekker zonnen en genieten van het mooie landschap. Het zuiden van Frankrijk is een veel bezocht vakantiegebied. Hierdoor zijn er vele hotels en vakantiehuizen te vinden. Doordat Zuid-Frankrijk populair is onder vakantiegangers, zijn de beste hotels en vakantiehuizen vaak al vrij snel volgeboekt. Het internet is een handig hulpmiddel om een reservering te plaatsen voor een vakantiehuis of een hotelkamer. Door bijvoorbeeld vakantiehuis Zuid-Frankrijk in te voeren in een zoekmachine, krijg je een opsomming van websites die vakantiehuizen verhuren. Je kunt dan één voor één de websites bekijken, zodat je uiteindelijk een geschikt vakantiehuis vindt.

1