Fifa 17 ultimate team

 Doet PSV of Ajax het slecht de laatste tijd? Of een andere ploeg waarvoor je supporter? Heb je goede raad voor de coach? Maar je kunt het hem moeilijk zomaar gaan zeggen? Probeer je ideeën uit op FIFA 17 ultimate team! De game mode die vanaf FIFA 09 al actief is. Het is zeer populair vooral omdat je muntjes moet verzamelen en daarmee nieuwe spelers aanschaffen op de transfermarkt.Als je dan bijvoorbeeld graag Memphis Depay wilt kopen voor je team kun je die halen op de transfermarkt! Door erop te bieden onder andere of je kunt hem ineens kopen door de functie ’nu kopen’

 Je kunt ook met je muntjes pakketjes open doen in de hoop dat er uit je pakketje een Messi of een Ronaldo uit komt die kun je dan bijhouden om in je team te plaatsen of verkopen op de transfermarkt met winst! Maak zo je eigen droomteam en bereik ermee de top je hebt 10 divisies zowel online als offline. Bereik met je team divisie 1 waar de beste spelers ter wereld behoren! Bij spelers kun je zien bij hun zwak been hoeveel sterren er zijn en ook bij de skill moves heeft je speler er 5? bv Neymar,Ronaldo? Dan kun je speciale skills met je speler,die kun je leren als je naar het hoofdmenu gaat en dan skill moves, word een legendarische fifa speler!

Fifa coins kopen maakt het mogelijk om jezelf een grote voorsprong te geven. Zo kun je dan al direct met ronaldo of neymar spelen. Blijf niet hangen en maak hier gebruik van.

Bereik de top met je team, laat je spelers honderden wedstrijden spelen, laat je spitsen honderden doelpunten scoren voor je ploeg voor je eigen club statistieken. Speel   voetbal met je eigen tactiek met je eigen team. Speel enorm aanvallend met 3 spitsen voorin of speel enorm verdedigend met 5 verdedigers vannachter. Koop contracten voor je spelers en laat ze seizoenen voetballen in je team! Laat je spelers schitteren! Maak real life tegenstanders af. Speel toernooien voor coins met je team! Maak FIFA 17 helemaal van jou! Ga ervoor!