Bikini liefhebbers versus bikini haters

Hieperdepiep hoera! Het is weer zomer! Dat betekent dat je zelfs in ons koude kikkerlandje zo nu en dan in een bikini naar buiten komt! Is dit een vooruitzicht waarop jij je verheugt, of staat het zweet je al in de handen bij de gedachte alleen? Heb je al maandenlang in de sportschool gezwoegd en al wekenlang liggen voor bruinen onder de zonnebank? Kun je niet wachten om de warme zon en het koele water op zoveel mogelijk vierkante centimeters blote huid te voelen? Wil je niets liever dan in weinig meer dan twee kleurige zakdoekjes over het strand dartelen? Of vrees je de blikken op al die stukken huid die normaal gesproken het daglicht nauwelijks zien of zelfs kunnen verdragen? Vind je de mogelijke effecten van de zwaartekracht op zulke kleine stukjes stof om zulke poëtische lichaamsdelen wat zorgwekkend? Zie je op tegen eindeloze passessies in veel te krappe, warme pashokjes? Of je nu bikini fanaat of 'bikini foob' bent, er zijn tegenwoordig zoveel verschillende bikini's verkrijgbaar dat er voor iedereen wel een bikini te vinden in waar zij zich prettig in voelen. Of je nu gaat voor een gewaagde microbikini waar je prachtig bruin in wordt of voor een stevige, veilige beugelbikini met boy short die wel een stevig robbertje beach volleybal kan weerstaan, je vindt altijd de bikini die bij je past.

Welke bikini past bij jou?

Succesvol zijn bij het bikini kopen is iets wat iedereen kan leren. Let erop dat je van tevoren al wat onderzoek doet naar bikini's die bij jouw figuur en gewoonten passen. Wil je licht en dun, of stevig en ondersteunend? Ga je vooral liggen bakken of wil je als een dolfijn door de branding duiken? Kies een bikini die hierbij past. Let ook op de effecten van verschillende modellen op jouw figuur. 

1